Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

csankaa

2014. november 25.

Ajándékba kaptam, a legjobb lakkom, ami valaha volt. Nagyon tartós, legalább egy hétig rajta maradt a körmömön (más lakkok már 2 nap után kopnak a körmömről), és a színével is meg voltam elégedve (az 05-ös árnyalatot volt szerencsém kipróbálni). Bár itthon is lehetne kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Nussh

2014. április 22.

Kedves barátnőm hozta Rómából, és miután olvastam, hogy egy professzionális márkáról van szó, bevallom, elég nagy elvárásokkal próbáltam ki a terméket. Nekem egy piros-narancssárga kombó van meg, amiből egyelőre csak a pirosat próbáltam ki, mivel a narancs részét egészen egyszerűen _nem_ tudom lecsavarni. A hatástól nem vagyok elájulva... nagyon nem. Konkrétan 3 órát bírt ki a körmömön, majd szép nagy, masszív darabokban kezdett el lepattogzani. A színe egész szép lenne, 2 rétegben is erős vérpiros, és fedőlakk nélkül is gyönyörű a fénye, de ilyen kevéssé tartós lakkom még nem volt soha. Remélem én csinálok csak valamit rosszul, mert sajnálnám, ha nem tudnám használni többet. Majd egy alaplakkal még próbálkozok vele, de addig is csak 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.