Kiko

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bleauwsy, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

2019 SICILIAN NOTES kollekció limitált kiadás

Hosszantartó hatású, duo folyékony rúzs színben passzoló matt és ragyogó hatással.

5 árnyalatban kapható

Gotiii

2020. április 19.

Nekem egy bordó van meg, szeretem, szép színe van, viszont a matt tartóssága nem olyan, mint amit ígérnek. Nem lehet benne enni, agy újra kell kenni. Akciósan vettem, annyiért megérte (900 forint).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.