Kiko

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyöngyi90, Módosítva: 2016. január 19.

Kiszerelés:   2 x 6 g
Lelőhely:   külföld, online

• Könnyű, bársonyos állag.
  • Ragyogó, egyenletes hatás.
  • Segít az arc dimenzionálásában, árnyékonyásában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Gyöngyi90

2016. január 11.

A KEDVENC! Amióta megvan, pirosító téren csak hozzá nyúlok. Gyönyörű színek és erősen pigmentált, épphogy csak bele kell mártani az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.