Kim Kardashian

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kiadás éve: 2012

Illatkategória: virágos-gyümölcsös illat

Illatösszetevők: görögdinnye, citrus, piros gyümölcsök, csillag jázmin, rózsa, tubarózsa, szantálfa, orris gyökér, pézsma

Kim Kardashian Glam EDP és CK One Shock For her
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

banyadék

2018. május 27.

Szerintem ár/érték arányban egész jó kis illat, bár én szeretem az ún. "tisztaságillatokat" és ő pont abba a kategóriába tartozik. Tartóssága is kimondottan jó, 5-6 órát simán kibír. Nekem semmi szúrós, bántó nincs benne, hétköznapi komfortillat és még a páromnak is nagyon tetszik. Szóval én szívesen használom. Azért kap négy csillagot, mert már van egy-két favoritom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

specyal

2018. április 28.

Szerencsére olcsón jutottam hozzá.Nem sokat ér.Én folyamatosan kék szőlő illatot érzek magamon és még mellé kapcsolódik valami kis szúrós illat,amit meghatározni nem tudok,hogy mire hasonlít..20ml parfüm egy hétig sem bírta.Nem tartós,de ezt annyira nem is bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

klau810614

2016. augusztus 22.

Nagyon tetszik az üvege de sajnos maga a parfüm nekem nagyon nem...rajtam szappanos rózsa amit ki nem állhatok 😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.