Kin

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: puderecset, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hő és hajszínvédelemmel is ellátott prémium hajegyenesítő krém festett hajra.

A hajvasalóval, és hajszárítóval végzett hajegyenesítésnél, formázásnál a magas hőhatás miatt, a festett haj színe, és maga a hajszálak is fokozott igénybevételnek van kitéve. A Kin Color Extract hajszínvédő, és hidratáló faktorai tökéletes védelmet nyújtanak ezen káros hatások ellen, úgy hogy a hajszálakat egyenesen tartják, nem engedik azok göndörödését. Hő védelemmel is rendelkező hajápoló, használata minden hajegyenesítési művelt előtt javasolt.  Az egész hajegyenesítési folyamat alatt védi a hajat a hajkiegyenesítő hőjétől, növeli a haj fényességét és a szín tartósságát.

Hajegyenesítő aktivátort is tartalmaz, amely vitalizálja a tincseket, a hajszálakat folyamatos egyenesedésre készteti, így a normál és enyhén hullámos hajat, a hajvasaló használata után sokáig egyenesen tartja. A hajegyenesítő krém használatával minden esetben sokkal tovább marad egyenes a haj.