Kin

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sancsa, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Különleges minőségű, kollagénes hajerősítő, és hő védelemmel is rendelkező hajegyenesítő, hajápoló termék. Használata rendkívüli mértékben erősíti és folyamatos egyenesedésre készteti a hajszálakat, ezért sokkal tovább marad egyenes a haj.  Hajvasalás után a haj,  mosástól mosásig megtartja egyenességét. Védi a hajat a hőtől a hajszárítás, illetve a hajvasalás alatt is.  Erősíti és regenerálja a haj belső szerkezetét, növeli annak volumenét és rugalmasságát. A haj könnyebben formázható lesz. Nem kiöblítendő! Használja minden hajvasalás, vagy hajszárítóval történő hajegyenesítés előtt!

Hajegyenesítő aktivátort is tartalmaz, amely vitalizálja a tincseket, a hajszálakat folyamatos egyenesedésre készteti, így a normál hajat, az enyhén hullámos hajat hajvasaló használata nélkül is egyenesen tartja. Ebben az esetben nedvesen fésülje egyenesre, és úgy szárítsa! A hajegyenesítő krém használatával sokkal tovább marad egyenes a haj.

Sancsa

2019. július 28.

Én imádtam ezt a terméket. Finom illatot kölcsönöz a hajnak, könnyen fésülhetővé teszi és bár nem tökéletesen, de azért egyenesíti a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.