Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misskiss, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Sofia1976

2014. október 11.

Sajnos ők is a lenyalható szájfények csapatába tartoznak nekem kb annyit érnek mint a 100ft-os fények amiket pedig nem vásárolok. Szóval marad a sminktetoválás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

candus

2014. május 28.

Születésnapomra leptem meg magam egy ilyen szájfénnyel. A Müllerben akcióban volt, lehet, hogy ezért is csábított annyira. A 867-es árnyalatot választottam. Gyönyörű, rózsaszín szájfény apró csillámokkal. Hétköznapokra teljesen vállalható, visszafogott. A tartósságával nem vagyok megelégedve, ebben az akciós árkategóriában (5500 Ft körül volt azt hiszem) sokkal jobban megéri MAC pro longwear-t venni, tartósságban kenterbe veri. Mentségére szóljon, legalább egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

azutatir

2014. március 7.

Én a 872-es árnyalatot vettem meg ebből a szájfényből, ami egy természetes világos málna szín. Nagyon hasonlít a szám eredeti színére, így gyakorlatilag azt tudom vele kiemelni és javítani. A termék állaga szerintem nem kimagasló a kategóriájához képest. Szépen, enyhén és fényesen fed, de nem tart eléggé, így hamar le lehet "enni". Szép fényt ad az ajkaknak és könnyű vele dolgozni, még építeni is lehet és nem szárítja a szájat. Kérség kívül sok a pozitívuma, de szerintem 2-2,5 óránál nem bírja tovább, ami számomra túlságosan gyenge teljesítmény. Bár nem fogom újra venni, nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Percoon

2013. szeptember 20.

Nekem is egy bronzos szín van meg, tetszik nagyon a fedése, a szín is gyönyörű, először azt hittem, hogy majd a világos bőrömhöz nem fog annyira passzolni, de a számon valahogy olyan rózsaszínes tónusa lesz, szépen alkalmazkodik a színeimhez, ilyet, még más szájfénynél annyira nem tapasztaltam. Az állaga kicsit ragacsos, ahhoz képest, hogy milyen kategóriájú termékről van szó, ezért az egy csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Glara

2013. február 10.

Egy bronzos terrakottás szín van meg, gyönyörű arany csillámokkal. Nagyon tetszik, praktikus az ecsete, a szájfény megfelelően sűrű, viszont én az ízétől sikítófrászt kapok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Erzsi73

2012. július 2.

Nem vagyok tőle elragadtatva, sem az állaga sem a fénye nincs olyan jó/szép mint mondjuk egy B.Brown High Shimmer típusú vagy Chanel szájfénynek.
Egy ideig biztosan nem kérek belőle.Akkor már inkább a bevált szájfényeknél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

epres joghurt

2012. április 3.

Ajándékba kaptam olyan színűt, mint a jobb szélső.
Őszinte leszek: amíg rá nem kerestem az oldalon, hogy milyen árkategóriában van, azt hittem egy olcsó, pár 100 Ft-os szájfény, ezért csak úgy szórakozásból néha kikentem vele magam otthonra :) Amióta tudom, hogy sokkal drágább, mint gondoltam, már nem csinálok ilyet.
Ha elmegyek otthonról, sosem használom és nem is fogom, mert nem áll jól a színe. Az állaga viszont jó, így közepesre értékelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Ajándékba kaptam olyan színűt, mint a jobb szélső.

misskiss

2010. október 28.

Ahogy már megszoktam a márkától, ez a szájfény is tökéletes, nagyon szépen eloszlik a szájon, nem szárítja, és egyenletesen fel lehet vinni. Nekem általában 4-5 órát marad fent tökéletesen. A másik kedvencem a minirúzs, nagyon praktikus, nem látszik meg a zsebben :-) és nagyon elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. október 28.