KiwiSun

Ár:   789 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milka71, Módosítva: 2021. február 5.

Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok
Kategória:   Arcápolók

Emelt hatóanyag tartalom a nehezebben barnuló érzékenyebb arcra és dekoltázsra, az üde bársonyos bőrért. Hyaluron tartalmánál fogva csökkenthetjük a bőr kiszáradását. Intenzíven, mélyen hidratál, kitölti a kisebb ráncokat. Szoláriumozás során a feszes bőr kialakulását elősegítő kollagéntartalom csökkenhet – ezt segít pótolni a hozzáadott növényi kollagén. Az őssejt tartalmú krém használatával serkenthetjük a bőr vitalitását, fiatalságát, üdeségét.

tami9898

2021. február 16.

eddig 3x használtam szoláriumozás előtt és még mindig 3/4ig van, azt hittem kevesebb alkalomra lesz elég a 20ml
az illata nem túl kellemes, viszont az állaga teljesen jó, nem leszek tőle narancssárga
úgy gondolom a minősége egyenlő az árral

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

úgy gondolom a minősége egyenlő az árral