KiwiSun

Ár:   1100 Ft és 8200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   20 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2020. március 31.

Ár:   1100 Ft és 8200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 250 ml
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Barnulást maximalizáló és bőrápoló, mélybarnító krém. Megnövelt hatóanyag tartalma ápol és hidratál, barnulást elősegítő összetevőinek köszönhetően tartósabban és mélyebben barnul a bőr. Minden barnulási fokra ajánlott szoláriumozás előtt.

Jucccc

2020. március 29.

Egy 20 ml-es kis kiszerelést használtam el, ami 2 egész testes alkalomra elegendő volt. Nagyon kellemes az illata, jó állaga van, könnyen kenhető. A szolárium hatását valóban erősíti, sokkal barnábban jöttem ki a gépből (mondjuk nem 300x barnábban :) ). Nem is viszkettem utána, pedig krém nélkül szoktam. A nagy kiszerelés nyilván jobban megéri, de nem vagyok nagy szolis, max 5-10 alkalommal megyek egy évben. Szerintem ezek a termékek egyébként sima testápolónak is jók, vagy rövidebb távú napozáshoz, már lebarnult bőrre. Talán egyszer megveszem még, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.