KKW Beauty

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pizsiafalon, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   online külföldről

Teljes fedésű folyékony korrektor ultra-krémes, hidratáló formulával.

16 árnyalatban kapható

bugeyes

2018. november 27.

Ud.: Jöttem kicsit megvédeni, mert most már tényleg jó ideje használom. Így a hidegebb időben elbírja az én bőrtípusom is, megfelelő setting púderrel fixálva nagyon szépen mutat.

2018. október 9.
KM-en keresztül szereztem be, nagyon-nagyon méltányos áron. Az árnyalat telitalálat lett szerencsére, nagyon tetszik a formulája, a fedésével sincs gondom, bár tény, hogy vannak ennél erősebb fedést nyújtó korrektorok is. Szóval nekem nagyon tetszett a krémes, gazdag formulája és felvitelkor nagyon szépen mutat, ami miatt viszont sajnos nem lesz a kedvencem, az az, hogy az apró kis ráncokba nagyon beül, hiába fixálom, és ez közelről nem szép látvány. Sajnos kopik is a nap folyamán, s viszi magával az alapozót is, ami egy alkalomkor például elég kellemetlen lehet. Egyébként meg vagyok győződve róla, hogy valószínűleg az én kombinált, már-már zsírosba hajló bőrömmel nem annyira kompatibilis a termék, ennek ellenére nem bántam meg, hogy kipróbáltam, mert amúgy piszkálta volna a fantáziámat. Lehúzni semmiképp sem szeretném, de én kombinált, zsíros bőrre nem tudnám jó szívvel ajánlani és tényleg vannak már nagyon jó drogériás korrektorok is szuper áron, ezért mégsem tudok rá 3-nál több csillagot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

2018. október 9.

pizsiafalon

2018. július 30.

Kíváncsiságból rendeltem meg. Szépek az összetevői, nincs erős maszkos fedése, viszonylag tartós de nekem egy drogériás termék is tud ennyit. Bár az ára sem vészes a csomagolása pedig vagány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.