Klairs

Ár:   $7   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   $7
Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Egyéb

Kétféle vattakorong a Klairs tonik hatásának maximalizálásához.

i.napcsi

2019. október 6.

Szuper kis vatták,a vastagabb arctisztításhoz van,a vékony kifejezetten toner vatta,tehát ebbe teszed a tonikod és ezzel pamacsolod fel az arcodra.az összetétele olyan mint egy vékony szivacs ami nagy mennyiségű folyadékot felvesz de 100%- osan le is adja!minipakolásnak is használják pl a hidratáló tonik eszenciád átitatod vele majd felteszed az érintett területekre mint egy mini maszk- max 20 perc,de ugyan így tökéletesen alkalmas pl.BHA teszel rá és rajtahagyod az orrodon,vagy a gyullad patis részeken,szét is lehet ollózni kis darabokra amiket a patikra tudsz aplikálni!Szóval nem a legolcsóbb de a legpraktikusabb vatta tipusok!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

hencico

2018. december 4.

Ajándékba kaptam a wishtrend rendelésem mellé. A keményebbet használom a micellás víznél, a puhábbat az arctoniknál és a hámlasztónál. Tényleg jó kis termék, de szerintem kicsit túlárazott, ezért csak 4*-ot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.