Klorane

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   7,08 g
Kategória:   Samponok

Díjnyertes szárazsampon zabkivonattal

Frissenmosott kinézetűvé teszi a hajat, és tartást ad neki.

creammaniac

2019. április 2.

Legjobb!!

Sokat filóztam, hogy a spray kiszerelést vegyem-e meg, de örülök, hogy végül emellett döntöttem. Egyrészt környezetbarát, másrészt gazdaságos. Nyáron vásároltam és még mindig bőven van benne. Volt egy hét, amikor nem tudtam hajat mosni, csak ezt használtam és abszolút vállalható volt a hajam. Jelenleg heti egyszer vetem be, világos a hajam, így viszonylag könnyen el tudom dolgozni benne, illata nem igazán van, ami külön pluszpont számomra. 1-2 nappal szoktam kitolni így vele a hajmosást, számomra tökéletes. Nagyon drága sajnos, de újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Legjobb!!

plbb

2017. november 7.

A legjobb, amit valaha használtam! Természetes hatása van, és így még egy napig kihúzom vele a hajmosást, ha úgy alakul, hogy nem sikerül megmosnom kétnaponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Makk Zsuzsó

2017. június 9.

Nekem eddig csak rémisztő tapasztalataim voltak a száraz samponokkal, de ennek adtam egy utolsó esélyt. Jól is tettem, mert nagyon tetszik. Sokkal könnyebb adagolni, mint a spray-s változatúakat, nem bántja a fejbőröm, szépen beszívja a zsírt, majdhogynem frissen mosott haj érzés, semmi vattacukor-effektus, még ha nem is fésülöm/rázom ki a hajamból, akkor se lesz kellemetlenül poros a végeredmény.
Úgy sajnálom, hogy ezt a hajtógáz nélküli verziót már nem árulják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Úgy sajnálom, hogy ezt a hajtógáz nélküli verziót már nem árulják!

gzsofi912

2017. április 5.

Én nagyon szeretem. Egyszerre nem kell belőle sok, így sokáig elég, könnyen eloszlatható, rögtön hat. Rohanós reggelek megmentője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

missus

2016. október 29.

Nagyon jó szárazsampon, gazdaságos is a kiszerelés, de sajnos allergiás vagyok rá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Ametiszt

2014. november 9.

Hiper-szuper a hatása, egy használat kb. másfél nappal simán kitolja a hajmosást, ennyit egy szárazsampon, amit próbáltam, sem tud! És sokkal több használatra elég, mint a spray verzió.
DE! Egy idő után észrevettem, hogy amikor használtam, utána jó pár gyulladt pattanás jött ki a homlokomon és a hajtövemnél, holott ott nagyon ritkán fordul elő rajtam. Abbahagytam a használatát és kitisztult a homlokom. Később újra tettem egy próbát, de ugyanaz történt, így végleg lemondtam róla. Nem tudom, melyik összetevője lehet az oka, hisz szinte teljesen zöldpöttyös...
Nekem használhatatlan sajnos, de adok egy jóindulatú 3-ast, mert a hajammal tényleg csodát művelt, amíg tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Kaolin 0 0