Kneipp

Ár:   €3.49   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   €3.49
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A gyógynövényápoló készítmény javítja a bőr érzését a zuhanyozás alatt és után. Egy tanulmány megerősíti azt is, hogy a bőrt megvédik a kiszáradástól. A gyömbér és a yuzu természetes kivonata nagyon kellemesé teszi a zuhanyzást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2020. február 18.

Mivel szeptembertől májusig fázom, a felmelegedés ígéretének bedőlve megvettem a kis pingvines tusit. Jó, nem gondoltam komolyan, hogy melegítni fog, de viccesnek tűnt. A csomagolás nagyon cuki. A tartalom sem rossz, sűrű, erősen habzó, természetes gyömbér- és narancsillatú gél, amiből nem kell sok egy alapos zuhanyzáshoz.
Jó kis termék, szeretem. Sok forró vízzel használva tényleg felmelegít :) Lehet utána bebújni az ágyba egy jó könyvvel felszerelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.