Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Kneipp Citrom & Citromfű Tusfürdő citromfű kivonatot és a citrom héjából kivont értékes illóolajat tartalmazza. Az egyedülálló formula nyugtatólag hat mind a testre, mind a lélekre, frissít és vitalizál. Gyengéden tisztít, miközben puhává, és hidratálttá varázsolja a bőrt, kellemes illatot kölcsönözve annak. színezék,- és tartósítószer-mentes (pl. parabén) ásványi olaj-mentes pH-semleges dermatológiailag tesztelt

ALettah

2016. március 14.

Imádtam ezt a tusfürdőt! Harapnivalóan friss, citromos, azonnal felébredtem és jókedvű lettem tőle, a bőrömet sem szárította. Szuper termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.