Kneipp

Ár:   2000 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2016. január 27.

Ár:   2000 ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Átmelegíti az izmokat, segít az ellazulásban, egy jóleső fürdő a hátnak, a vállaknak és a nyaknak. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. A készítmény az értékes ördögcsáklya kivonatát tartalmazza, amelyet a kozmetika a sporttevékenységek utáni lazító ápoláshoz használ és természetes éterikus kajeputfa-olajat is tartalmaz.

Audry1

2019. szeptember 12.

Páromnak vettem a derékfájdalmaira, neki nagyon bevált! :) Állítása szerint csökkentek a tünetek azon túl, hogy jó illata van és kellemesen ellazul ráérős perceiben a kádban. Az általa elmondottak alapján ajánlom másoknak is! Biztosan újra fogjuk venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Lina14

2019. augusztus 5.

Nekem is szokott fájni a hátam meg a derekam egy erősebb nap után, időnként ehhez nyúlok, és tényleg segít egy forró fürdésnél. Kellemess, frissítő illata van és ellazítja az izmokar. Az én esetemben enyi elég szokott lenni, arról nem tudok nyilatkozni, hogy komolyabb eseteken is segít e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Ttimii

2019. július 22.

Sokszor megerőltetem a jobb oldalam nehéz táskával vagy egyéb dolgokkal, ilyenkor az egész nyakam, hátam es derekam fáj. Egy dm üzletben láttam meg egyszer ezt a fürdősót és rögtön vettem belőle egyet (kis tasakosat) , hogy kipróbáljam. Nem mondom azt, hogy megváltotta a világom, de fürdés után jelentősen kevésbé fájt a hátam és úgy éreztem jól ellazultam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

enikova

2019. március 20.

Kemény edzést követő izomlázra második nap csodaszer. Engem vízhőfoktól függetlenül melegít is. Első nap még túlságosan melegít, második nap azonban oldja az izom merevségét, a fürdő végén olyan, mintha masszázson lettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

barnajudit87

2018. december 19.

Egyszer használtam ezt a fajta fürdősót, de annyira finom illata van, hogy újra kellett vennem. :) Hogy mennyire csodaszer, arról nem tudok beszámolni, mert véletlenül esett rá a választásom sok más termék közül. Második alkalommal már tudatosan ezt az illatot vettem meg, de fürdőolaj(?!) formájában. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Glowycosmeticsblogspot

2018. január 6.

Anyukámnak mostanában nagyon fáj mindene ezért gondoltam kipróbáltatom vele ezt a csodát, olyan jó pozitív véleményeket olvastam róla, hogy eszembe se jutott, hogy nem használ.Nagyon drága ahoz képest, hogy 500g/2000ft és bevallom anyukám utálta és azt mondta nem ér semmit. :(
Úgyhogy nagyon szomorú voltam, de szerencsére találtunk olyat ami ennél jobb és segít és imádja! Teteseptnél keresd!
(Nem reklám)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

(Nem reklám)

Marcipan84

2017. november 28.

Kíváncsi voltam rá, mert sok jót olvastam a Kneipp fürdőtermékekről. Aztán fogtam magam, és vettem pár tasak kis kiszerelésű fürdősót próbának.
Mivel az ilyen gyógyhatású "vajákosságokkal" szemben elég szkeptikus vagyok, nem hittem, hogy bármi hatása lesz- azon kívül, hogy lazítok kicsit egy jóillatú fürdővízben.
Kellemes csalódás volt: másnapra elmúlt a hátfájásom. Most hogy tényleg a fürdősó hatása volt, vagy a forró fürdőé, azt nem tudnám megmondani. Mindenesetre kipróbálom mégegyszer, ki tudja, hátha tényleg ez volt hatásos. :)
Az illata kellemes, olyan "nagymama piperepolca"-illata lett tőle a víznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Az illata kellemes, olyan "nagymama piperepolca"-illata lett tőle a víznek.

szandracska

2017. március 22.

Remek termék, már magáért az illatáért is megéri megvenni. Kellemes virág illata van, ami a bőrön is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

alexandraporcelain

2017. március 5.

Nagyon hatásos derékfájdalmakra és rendkívül kellemes illata van, élmény vele a fürdőzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

juditkaa70

2017. február 28.

Reumatikus problémára kiváló termék nagyon! Az izmokat segíti ellazulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Reumatikus problémára kiváló termék nagyon! Az izmokat segíti ellazulni.

Antioxidánsok: Tocopherol

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.