Kneipp

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2020. április 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Átmelegíti az izmokat, segít az ellazulásban, egy jóleső fürdő a hátnak, a vállaknak és a nyaknak. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. A készítmény az értékes ördögcsáklya kivonatát tartalmazza, amelyet a kozmetika a sporttevékenységek utáni lazító ápoláshoz használ és természetes éterikus kajeputfa-olajat is tartalmaz.

Akara

2021. április 17.

Szkeptikus vagyok az ilyen termékekkel, hogy mennyit használnak, de ez tényleg bevált (vagy placebo). Elég hátfájós vagyok, főleg most a home office idején. Másnak is javasoltam, hátfájósnak, térdfájósnak is, és mindkettőre szintén működött. Kellemes az illata is, jó kikapcsolódást nyújt. Azóta többször is újravettem, és beillesztettem a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Lillus96

2021. március 6.

Nem olcsó, de egy hosszú, fárasztó nap után tökéletes kikapcsolódást nyújt kellemesen meleg vízben, gyertyafény mellett. Engem a termál fürdőre emlékeztet, valahogy az jut róla eszembe, csak nem büdös, hanem illatos verzióban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Benedetta88

2021. január 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, pedig én nem kimondottan hát és derék problémára vetettem be. Sajnos térdes vagyok és elég sűrűn vannak fájdalmasabb napjaim, amikor már nem feltétlen szeretnék fájdalomcsillapítóhoz nyúlni, vagy ha már megtörtént nem segít. Ilyenkor vetem be ezt a terméket, mert tökéletesen elmúlasztja a fájdalmaimat az ördögcsáklya tartalma miatt. Már többször is használtam ebből a célból, valamint izomlázra és egyszer a nyakamat aludtam el, arra is tökéletesen bevált. Drágább a legtöbb fürdősónál, de a hatása miatt nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Burya

2020. december 22.

Édesapám hátfájós, neki vettem, ő szereti. Könnyen oldódik és kicsit megfesti a vizet, a szaga pedig bár nem kimondottan kellemes, nem is elviselhetetlen; gyógynövény illatú, hozzá lehet szokni. A hátfájást nyilván nem szünteti meg, de meleg vízben az izomlazító hatása érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

fioretta

2020. november 6.

A pici, 60 g-os tasakos verziót vettem, mert nem mertem egyből a nagy kiszerelést. Forró vízzel nagyon kellemes, nyugtató, nagyszerűen ellazítja a befeszült részeket. Valószínű megvásárolom a nagyban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

tsophie

2020. október 3.

Izomlázra,derékfájásra nagyon jó,az illatát is imádom,mindig van itthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Izomlázra,derékfájásra nagyon jó,az illatát is imádom,mindig van itthon belőle!

kiskacsa480

2020. augusztus 7.

Nagyon jól ellazít, isteni illata van és valóban kevésbé fáj az ember háta használat után. Az izomlázat is jelentősen csökkenti, de menstruációs görcsök esetén is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

sarahun

2020. július 14.

Egyszerűen imádom, hűvösebb időben hetente szoktam használni. Nagyon jól ellazítja az izmokat. Nekem a sok irodai ülés miatt szokott fájni a hátam, jót tesz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Freegine77

2020. május 12.

Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen termék ennyire hatékony! Egyszerűen imádom, az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Audry1

2019. szeptember 12.

Páromnak vettem a derékfájdalmaira, neki nagyon bevált! :) Állítása szerint csökkentek a tünetek azon túl, hogy jó illata van és kellemesen ellazul ráérős perceiben a kádban. Az általa elmondottak alapján ajánlom másoknak is! Biztosan újra fogjuk venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.