Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Kneipp Nyugtató Levendula Fürdőolaj természetes levendula illóolajánál fogva élénkíti a testet és a lelket. Kiválóan hat fáradtság esetén. A kámfor és az eukaliptusz olaj pedig tisztítja a légutakat. Nem tartalmaz tartósítószert, színezőanyagokat és ásványi olajokat, bőrgyógyászatilag tesztelt.

ALettah

2016. november 2.

Fantasztikus levendula illat! Erős, tartós és természetes. Mivel az új lakásomban csak zuhanyfülke van, lábfürdőhöz használom, egy hosszú, fárasztó nap után :) Arra vigyázzatok vele, hogy erős kékes színe van, nekem már fogott meg törölközőt, amire rácseppent. Ne öntsétek direkt csempére, kádra, hanem a már folyó vízbe.
Levendula rajongóknak szerintem kötelező, nekem a másik nagy kedvencem a Balea levenduláj fürdőhabja, de illatban ez még jobb, és sokkal koncentráltabb. Csak persze hab nincs, de nem is az a dolga :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.