Kneipp

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Alapápolás nagyon száraz bőrtípustól a neurodermitiszes bőrtípusig. Intenzíven visszazsírozza és megnyugtatja a bőrt, csökkenti a viszketést. A bőrápoló olaj bőrgyógyászok által igazolva természetes pH-val az ápolásra szoruló, extrém száraz, hámló, érdes, durva, irritált bőrre. Csökkenti a bőr viszketését és feszülését, érezhetően rugalmasabb lesz tőle. Javítja a bőrképet, simítja a bőr struktúráját, támogatja a bőr természetes megújulási folyamatát, növeli nedvességtartalmát. Csökkenti a bőr szárazságát és feszülését. Ez a bőrápoló olaj kiváló minőségű olajok kombinációja, melyek magas esszenciális zsírsav tartalmúak: bőrnyugtató ligetszépe olajjal, könnyű mandulaolajjal, értékes napraforgóolajjal és a természetes ápoló hatású, sejtvédő E-vitaminnal.

Csucsi08

2017. október 26.

Nagyon szuper termék. Még Pixiboxból jutottam hozzá. Egyből zuhanyzás után a vizes bőrömbe masszírozom. Szinte érzem, hogy sokkal egészségesebb, mint bármilyen testápoló. Nagyon luxus érzetet ad :) Az illata pedig mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.