Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Ápoló fürdőolaj moringaolajjal és sheavajjal.

Tvylvis

2017. december 3.

Ennél a fürdőterméknél valóban érezni, hogy ápolja a bőrt. Pont kellő mértékben lesz olajos tőle a víz, nagyon jó érzés elmerülni benne. Fürdés után is érezni az olaj bőrápoló hatását, simán el lehet hagyni a testápolót. Az illata is viszonylag hosszan érezhető, púderesen édes, beburkolózós illat. Lesz belőle utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol