Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 16.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes ajakbalzsam tápláló cupuaçu vajjal és vanília kivonattal.

fioretta

2020. július 3.

Az összetevői alapján választottam, igaz leárazva vettem (dm), de még így sem volt olcsó. Az illata nem egészen olyan mint a csomagolása alapján gondolt meleg vanília illat, de azért kellemes.
A csomagolása szuper, nagyon tetszik! Egyáltalán nem tűnik ajakápolónak :)
Kemény állagú, viaszos, kissé ragad, de nem kényelmetlen viselni. Rendkívül tartós, evés-ivás után is még fennmarad, bár én inkább úgyis éjszakára használom, mivel nincsen színe.
Puhává és hidratálttá teszi az ajkakat.
Nemrég óta használom, de engem egyelőre meggyőzött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

A csomagolása szuper, nagyon tetszik! Egyáltalán nem tűnik ajakápolónak :)
Puhává és hidratálttá teszi az ajkakat.
Nemrég óta használom, de engem egyelőre meggyőzött!

NyBetti

2020. június 24.

Update:
Sajnos le kell pontozzam, mert mégse hidratál eléggé. Felkenem, kb. 3 percig jó, de utána valahogy eltűnik a számról, és kenhetem újra. Ilyet még egy ajakápolónál se tapasztaltam, elég fura.
Elhasználom, es a sok újrakenés miatt hamar el is fog fogyni, de nem veszem újra.

Elégedett vagyok a termékkel. Kicsit viaszosabb állagú, amit én nagyon szeretek, éjszakára csak ezt kenem. Szerintem jó illata van, remekül hidratál, és cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Update:

VanillaBlossom

2020. június 2.

Furcsa, hogy a rózsaszín és a kék társa mennyivel jobb pontot kapott, a lila pedig mennyivel rosszabbat... Elkövettem azt a hibát, hogy csomagolás alapján választottam terméket - nem kellett volna! A boltban a mandulás és e között vaciláltam, majd erre esett a választásom. Nem jött be. Fura az állaga, fura az illata, nem is hidratál igazán...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

bugeyes

2020. május 15.

Nagyon tetszik a csomagolás, de maga a termék csalódás, nem túl kellemes az illata, az állaga, és nem hidratál, pedig nem a nagy hidegekben kezdtem el használni. Az állaga nagyon viaszos, egyáltalán nem siklik könnyen a termék az ajkakon. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy inkább szárítja a mostanság jó állapotban lévő ajkaimat is. Nekem sajnos ez így kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Babsszi

2020. május 11.

Az állaga nagyon zsíros, vastag, kellemes az agyonszáradt ajkaimnak. Viszonylag sokáig marad az ajkakon, simán mondom ivásállónak. Az illatát személy szerint én nem kedvelem, nem szeretem a vanilliát ráadásul ez még mű is. A csomagolása ízléses és egyáltalán nem gagyi, imádom. Az én számat semmi nem hidratálja megfelelően, ez viszont mintha még inkább szárítaná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

getiimi

2020. május 9.

Kellemes ajakbalzsam, nem ragad, jó az állaga és kellően ápol. Nekem nagyon tetszik, hogy természetes és környezetkímélő a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Qwerty

2020. február 1.

Kerestem alternatívát a Carmex helyett, igazából nincs mindig szükség a nagyágyúra, sem a fényvédőre az esti és reggeli sötétben. Fontos szempont volt a ricinusmentesség is. Ezt választottam a jó vélemények alapján. Egyelőre úgy tűnik én leszek az első aki nem esik hanyatt tőle. Zsíros-viaszos réteget hagy, be nem szívódik, ha megunom, hogy a számon van, letörölgetem. Egyszerre puhít és szárít. Az illata nagyon nem jó, kellemetlen vanília alatt a shea erősen érződik.
Nem rossz, nem rossz...de a hatását tekintve ennyit bármelyik párszáz forintos sajátmárkás vacak is tud.

Update. Szárít. Reggel használok ajakápolót, amelyik jó, azt el is felejtem aznapra. Ezt újra kellett kenni. Aztán megint. Mikor már fél óránként kenegettem, és csak egyre rosszabb lett, azért észrevettem mit csinálok és kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

annakunszabo

2020. január 5.

Egyszerűen imádom. 1 nap alatt rendbe hozta a kiszáradt számat, amit már kinyitni is alig tudtam a fájdalomtól és a húzódástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Nokedlee

2020. január 4.

Nekem nagyon tetszik az illata, és az állaga is. Nagyon jól hidratál, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

xixi

2019. április 4.

Testes, viaszosabb érzetű ajakápoló, engem a magyar Primus ajakbalzsamra emlékeztet.Az illata nem kellemes szerintem, a tűrhető kategória, bevállalhatták volna az illatmentességet ehhez a termékhez, passzolt volna hozzá. Megfelelően ápolja az ajkakat, de a csomagolása csábított el igazából. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol