Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 16.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes ajakbalzsam tápláló cupuaçu vajjal és vanília kivonattal.

xixi

2019. április 4.

Testes, viaszosabb érzetű ajakápoló, engem a magyar Primus ajakbalzsamra emlékeztet.Az illata nem kellemes szerintem, a tűrhető kategória, bevállalhatták volna az illatmentességet ehhez a termékhez, passzolt volna hozzá. Megfelelően ápolja az ajkakat, de a csomagolása csábított el igazából. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

aimee82

2019. március 15.

Mivel a carmexről azt vettem észre, hogy egy idő után mintha inkább szárítana, kerestem helyette valami mást, ami éjszaka szépen rendbehozza a napi szintű rúzsozás nyomait is. Ebben megtaláltam :) vaskosabb ajakápoló, de éjszakára tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Scara

2018. december 9.

Fantasztikus ajakápoló! Nálam a labello, carmex semmit nem ér sajnos, ez viszont egyetlen éjszaka alatt helyrehozza a repedezett ajkakat. Rossz szokásom, hogy a kiszárad számat addig kapargatom, amíg már sebes nem lesz. :( Ez az első olyan ajakápoló, amitől nem lesz idővel még szárazabb a szám és mentol nélkül csillapítja a fájdalmat és rekord idő alatt olyan, mintha nem is bántottam volna. Csak ilyet fogok venni a jövőben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!