Koala Baby

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Makk Zsuzsó

2014. május 22.

Noha ez testre való, én arclemosásra használtam el a mintát, amit a patikában kaptam, és nagyon szuper. Bár tele van mindenféle illatos növényi kivonattal, mégsem irritálta vagy szárította a mostanában elég érzékeny, enyhén rosaceás bőrömet. Úgyhogy afféle univerzális tisztálkodószernek tökéletes, csak sajnos irreálisan drága. Viszont fantasztikus illata van és 98%-a organikus összetevő, és SLS-mentes! Az ára pedig horror, emiatt 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.