Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: szilviabajtai, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sápadt, szeboreás, laza, tágpórusú, rossz turgorú, nyúlós bőrre.

Kiszerelés: 250 ml

bettyboop

2014. július 11.

Finom az illata, sajnos az én bőrállapotomra nem megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Finom az illata, sajnos az én bőrállapotomra nem megfelelő.

kmj1012

2014. január 22.

Este meggy-kökény tej, majd kökény habkrém, reggel csipkebogyó tonik, s egy pici szőlő őssejtes szérum. Nekem jellemzően fénylett a bőröm szinte mindentől, de ez a kombó bevált.

ISMÉT: Mégsem. Nem kellett sok idő és ismét olajosan fénylett az arcom, és ez a krém volt a ludas, így nekem ő emiatt nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Joe

2013. március 19.

Pár napja használom, egyenlőre nagyon elégedetten. Hámlasztó+ichtiolos pakolás után, illetve éjszakára teszem fel. A bőröm már első alkalommal is olyan volt, mintha kicserélték volna. A szokásos reggeli sápadság helyett egy üde arc fogadott. Azért vonok le egy csillagot,mert kicsit kifényesedik tőle az amúgy is zsírosodásra hajlamos bőröm. Emiatt nappalra smink alá nem használom, de éjszakára tökéletes. Az illata is nagyon finom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

MademoiselleSumire

2013. március 9.

Minden szempontból egy csillagos ötös termék a pattanásos,mitesszeres,ekczémás és érzékeny börömre.Bár lenne ilyen illatú parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Laura

2013. január 5.

jaaj imádom! jó az illata, az állaga, és hidratál. sminkelni tökéletesen lehet rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

verapataky

2012. december 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, a fekete szappannal kombinálva csodát tett a bőrömmel. Megfelelően hidratál, sőt smink előtt használva sem lesz fényes tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Makk Zsuzsó

2012. május 21.

Istenien hidratál, eperlekvár illatú, bár még nem használom régóta, úgyhogy a szeborrheára gyakololt hatásról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

zuleica

2012. május 13.

Könnyed, gyorsan beszívódó krém, ezért könnyű vele túlzásba esni. Az illata tömény, de nagyon finom, hímneműek orrára is extra csábító hatást gyakorol ;) Tág pórusokon szinte semmit sem változtat, de összességében rugalmas, feszes, friss hatást hagy maga után, érezhetően táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

Szonya

2012. május 10.

Csak azért vonok le egy pontot, mert nekem is nagyon "sok", nagyon tömény. Viszont a hatása szenzációs, szépen tisztítja az arcom. Éjszakára kenem fel, reggelre nagyon fénylik a bőröm, épp ezért nappali krémként nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Morci

2012. március 28.

Én is télen használtam, a kozmetikus tanácsára ezt a krémet is nedves bőrre vittem fel, így megkönnyítve a felszívódását. Kellemes illata van, jól hidratál, bár a homlokom azért fénylett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.