Best of Beauty 2019

Kolynos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kellemes friss íz. Védelem a fogszuvasodás ellen. A Kolynos Super White fogkrém segít a fogszuvasodást okozó savak ellen. A kellemes ízű Kolynos friss, üde leheletet biztosít. Magabiztos mosoly a Kolynos-szal.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nekem nem jött be... egyszer vettem, de ki is dobtam, mert majd szét marta a szám olyan mentolos. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

balazskrisztii

2019. március 29.

Esténként csak Elmexet használok, de reggelente mindig mást. Kifejezetten szerettem az ízét, nem durván mentolos és kb 300 ft. A reggeli pacsálós fogkrémek között a legjobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

lia0000

2017. december 15.

3 éve tuti használom! Egyszerűen nem bírom megunni! Szeretem az ízét, állagát és még jól is habzik. Alapból fehérek a fogaim, de ha aktív szénnel használom a fogkrémet, akkor brutál jó fehérítő-tisztító kombót hozok létre. Ezt heti 1-2 alkalommal használom. Önmagában is tökéletes ez a fogkrém, jól tisztít! Sose fogok leszokni róla szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Marcsus

2015. augusztus 22.

Én szeretem az olcsó fogkrémeket, mert ahogy a gyerekkori fogorvosom is mondta, "nem az a lényeg, milyen márkájú fogkrémmel mosol fogat, hanem az, hogy milyen alaposan"! A mostani fogorvosom szerint is rendben vannak a fogaim. :) Ez a termék is olcsó, jó, kellemes, friss leheletet biztosít, csak a mennyiséggel kell vigyázni, nehogy túl sok kerüljön a fogkefére, mert akkor olyan mentolos, hogy néha már csíp. Adhatnának többet is, kevés ez a 75 ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

senskin

2015. augusztus 20.

Retro érzés, retro íz. Rég nem használom, ha használtam is valaha, nem is emlékszem, de akkor jó volt! Más meg nem is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Bnemrita

2015. augusztus 6.

Én most pontosan ilyet vettem. Nekem teljesen megfelel, kellőképpen tisztít, nincs rossz, vagy túl csípős íze. Persze, hófehér fogakat nem csinál, de ár-érték arányban szerintem ez egy teljesen jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Katie

2015. augusztus 6.

Szinte egész életemben ilyet használtam, mert mindig ez volt otthon. Sose szerettem igazán, de nem volt más. Mióta elköltöztem a szüleimtől, nem használom, még ebben az árkategóriában is vannak jobbak szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

victorika

2014. november 21.

Ilyen mindig van otthon... persze nem fogmosásra használom, hanem a patik kezelésére. Nagyon jól szárítja a nagyobbakat, arcmaszkként pedig kiválóan mattít...

butterfly.6927

2014. május 23.

Nem szeretem. Talán a legrosszabb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Nem szeretem. Talán a legrosszabb, amit valaha használtam.

Darky

2013. november 13.

Néha a mai napig vásárolom, 2db-ot 290 Ft-ért... Se nem rosszabb, se nem jobb az olcsóbb-fajta fogrémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!