Konad

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Konad körömnyomda „Gold” szett, mely tartalmaz:

• 8 db mintalemez: M5, M6, M7, M8, M9, M16, m22, M24
  • 7 db 11 ml-es körömlakk
  • 1 db lehúzó
  • 1 db nyomdázó
  • 1 csomag strasszkő (50db)
  • 1db mintalemez tartó

Konad paletta 2
Ár: 5000 Ft, csere nem érdekel , Eladó: Mundow
Állapot: Használt, viszont nagyon jó minőségű paletta és még sok év múlva is ugyanolyan jól lehet használni, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvételkor Budapesten a IX kerületben

Sopetil

2012. július 27.

Én kb másfél éve vásároltam meg. Azóta (szinte) minden héten használtam! Annyiféle módon lehet kombinálni a mintákat, a színeket, az egész a fantáziánkra van bízva! Egyszerűen imádom!
Bár nekem sem ez a szett van meg, hanem külön-külön vettem mintalemezeket, speciális lakkot (feketét és fehéret), nyomdázót. Nagyon könnyű vele dolgozni és tényleg gyönyörű, tökéletes lesz az eredmény, ha a hozzá való speciális lakkot használjuk. Ez a speciális lakk annyiban különbözik, hogy sűrűbb az állaga egy megszokott körömlakknál, és nagyon nagyon tartós, az én körmeimen 1 hétnél is tovább tartanak ezek a minták. Csak 1 hét után már ráunok és leszedem. :) Egyik ismerősömnek 2 hétig fenn maradt a minta. Csak ugye aztán le kellett mosni, mert az alaplakk már nem bírta, viszont a minta tökéletesen állta a sarat. :)
Ha nem akarsz speciális lakkot vásárolni hozzá, mindenképp egy nagyon sűrű lakkot használj, máskülönben nagyon halvány lesz a minta. Ami még fontos hogy gyorsan kell vele dolgozni! Ha rajta van a pecséten a minta azonnal rá kell nyomni a körömre, mert hamar megszárad. Amit még kiemelnék az az, hogy amint rányomtad a körmödre azonnal megszárad, nem maszatolódik el, nem ragad bele semmi!
A hátránya: van egy nagy hátránya, éspedig az hogy eléggé pocsékolja a lakkot, mivel a mintalemezre elég vastagon kell felvinni és ennek a felét ugye lehúzod a kis kaparóval, az pedig kárba megy. Viszont cserébe tökéletes lesz a minta! De ami meglep, hogy mégsem fogy olyan gyorsan a lakkom (11 ml-s), nekem akár 3-4 hónapig elég. Bár ez a minták méretétől is függ! Ha nagyobbak több lakk kell. Amit még hátránynak tartok az az, hogy miután felvisszük a mintát a körömre, nem lehet azonnal utána rákenni fedőlakkot, bár a minta már megvan száradva, de a fedőlakk nagyon elmaszatolja, én várok 1 napot és aztán kenem fel rá.

Bár nem annyira olcsóak ezek a kis "tartozékok" hozzá, nekem megéri az árát, mert én maximálisan kihasználom. Emellett jó minőségűek, a pecsét is, a mintalemezek és a speciális lakk is. Acetonnal lehet tisztítani őket, nem roncsolódnak!
Csomó mintalemezt lehet hozzá venni, rengeteg fajta minta van ( egy mintalemezen 7 db), és a speciális lakkok közt is elég nagy a színválaszték. :) Szerintem mindenki talál az ízlésének megfelelőt köztük.
Akit érdekel mindenképp nézzen utána youtube-n van csomó videó róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Akit érdekel mindenképp nézzen utána youtube-n van csomó videó róla!

lzsoficim

2012. február 24.

en kulon vettem a nyomdazot,a mintalemezt es egy lakkot,remelem nem banjatok h igy is irok velemenyt..sztem szuper!en imadom,nagyon jo kis mintak vannak,szuperul mukodik(ellenben az essence-sel),abszolut megeri megvenni..ha tudok mar jo kepet kesziteni,teszek fel parat az " alkotasaimrol"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Nefertiti

2012. január 24.

Nem sajnalva a penzt megrendeltem a kisebb csomagot, bar dragalottam, na de egy kezdo manikurosnek meg sok befektetest kell hozzon :) Nagy remenyek fuztek hozza, remeltem h megkonnyiti a munkam, mas munkait latva nagyon szepen lehet vele dolgozni, csak epp en nem tudok :( nem sikerul teljesen felvenni a mintat a nyomdazorol, ezert foltos lesz a minta... arulja el nekem vki h mi a titka??? Annyit probalgattam, de nem jott ossze, ugy csinalom mint a videon pedig. Lehet h a lakkal van baj? vagy velem?! pedig nagyon szeretnem szeretni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Saffy15

2012. január 23.

Nekem is egy egyszerűbb kiadás van, de Konad márkájú. 3 lakk (rózsaszín, fehér, fekete) és négy korong, valamint vettem még hozzá mintalemezeket. A mintázás titka az, hogy miután a lemezre kentem a festéket villám gyorsan lehúzom a festéket és már veszem is ki a mintát a nyomdázóval. Ha nem jön ki rendesen, akkor lemosom körömlakk lemosóval. Valamint száradás után(érdemes vele többet várni kb fél óra, ez alatt már nem ragad, de ha rögtön kenem a festéket akkor elmossa a mintát) fedőlakkal bekenni. Nekem feldőlakkal egy hetet is kibír, sőt szerintem többet is, de ilyekor már nő le a körmöm és lemosom. Nem olcsó, mert több mint 7 ezer volt nekem a szett, de mivel kevés kell belőle nekem már lassan egy éve megvan és alig látszik, hogy fogyott volna belőle, mondjuk nem mindig használom. De több mint 7 ezret költöttem volna, ha mindig körmössel csináltatom meg. Szerintem nagyon jó termék viszont ki kell tapasztalni a használatát.De utána körmösöket megszégyenítő mintákat lehet csinálni vele. Én még strasszokat is teszek bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

fatime

2011. október 12.

Anyunak van hasonló, de abban 4 sablon van és 3 körömlakk. Igaz hogy anyukámé, de én használom és nagyon szeretem, használni is könnyű .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.