Konzol

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. október 3.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Összetétel: Ghanai, 100% tisztaságú, finomítatlan, adalékmentes, bio- és ehető Kakaóvaj.

Kiszerelés: 150 g

Valentine

2018. február 24.

Már régóta ki szerettem volna próbálni a kakaóvajat. A 30ml-es kiszerelést vettem meg belőle. Isteni finom kakaó illata van. :) Ahhoz, hogy megfelelően kenhető legyen, melegíteni kell egy kicsit. A kiszáradt ajkaimat nagyon jól hidratálja, ahogy a kezemet is. Inkább éjszakára szoktam használni, alkalomszerűen. A bőrömre nagyon jó hatással van. Nyáron, napozáshoz azonban még nem próbáltam, de szeretném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Sunchi

2016. július 1.

tavaly óta meg van még pedig a legkisebb kisszerelést vettem meg :) olyan fincso csoki illattom van ha bekennem magam h pasim fel akar falni :) és szépen lehet barnulni vele

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

Argold

2016. március 23.

Csúcs minőség. Nagyon szeretem az illatát. Mindenre jo, hajra, testre es arcra is. Nyáron napozáshoz is kiváló. Össze szoktam keverni a Konzolos shea és kókusz vajjal, pár csepp illóolaj, e vitamin es kész is a minden mentes tökéletes Testápoló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

hajasbaba

2015. szeptember 20.

Az illata isteni! Olyan színem lett a nyáron tőle, mint még sosem, leégés nélkül. Én mikróban melegítem fel és úgy kenem. Arcra viszont sajnos nem tudom használni, mert rögtön kipattogom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

zsooofi

2014. július 1.

Nagyon fini az illata :) Csak marha nehéz kenni, mert nagyon szilárd halmazállapotú és nincs kedvem olvasztgatni, amikor pl. sietek valahova és csak gyorsan hidratálni szeretném a bőrömet. Nekem bevált a nap ellen is, bár többször kell kenegetni, mint egy drogériás/gyógyszertáras napozóterméket, az igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Moonlight

2014. február 22.

Napozáshoz vettem,kíváncsi voltam mit tud művelni hófehérségemmel.
Hát,használni nem a legegyszerűbb,olvasztgatni kell kicsit. Aztán jöhet a kenegetés,amit én nem tudom jól csináltam-e,túl vastagon kentem talán (lehet ezt egyáltalán vastagon felvinni?) de nekem pikk-pakk elfogyott. Mindenesetre a barnulásban mintha egy hangyányit segített volna.
Jó,nem erre lett kitalálva,ezért VAJszívű leszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Napozáshoz vettem,kíváncsi voltam mit tud művelni hófehérségemmel.
Jó,nem erre lett kitalálva,ezért VAJszívű leszek :)

titatrilla

2013. július 13.

Imádom, mást nem tudok mondani róla, a legszívesebben megenném az egészet! :)

Elég kemény, de egy kis ügyeskedés után ki tudtam faragni-ütni a tégelyéből és így masszázstömbként használom, a bőrömhöz érve úgyis könnyen olvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Imádom, mást nem tudok mondani róla, a legszívesebben megenném az egészet! :)

amina22

2012. november 4.

Tudtommal csak a bionom.hu-ról lehet ilyet rendelni.
Én napozáshoz szoktam használni, igazi csoki illata van. Elég nehezen lehet kiszedni a tégelyből, keményebb a sheavajnál is, de nyáron amikor melegebb van könnyű a dolgom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Tudtommal csak a bionom.hu-ról lehet ilyet rendelni.

timee10

2012. október 23.

Hasonlókat tudnék elmondani róla, mint a kókuszvajról. Annyival kiegészíteném, hogy nyáron különösen imádom, mert annak ellenére, hogy annyira nem óvtam magam a naptól (konkrétan semennyire, bár tudom, hogy ez nem jó), egy kicsit sem sikerült leégnem, ha ezzel bekentem magam :) Sokáig elég.

További közös jellemző a kókusz- és a kakaóvaj között, hogy mindkettő használata után meg akar harapni a környezetemben mindenki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

kisvacok

2012. augusztus 6.

Testápolóként használom, nagyon hamar megolvad a test hőmérsékletére. A használata után úgy érzem magam, mintha csokiba mártottak volna, annyira finom csokis-kakaós az illata.
Tele van antioxidánsokkal, illetve endorfint is termel és még megannyi jó hatása van.
Amióta kakaóvajat használok, nem kell minden áldott nap testápolóznom, mert nem szárad ki a bőröm, pedig nem is minden nap használom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter