Konzol

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Kókuszolaj egyik előnye az, hogy nagyon könnyű, így rendkívül gyorsan felszívódik a bőrbe, és emellett nagyon tápláló "krém". Nincs nagyon a köztudatban, de a Kakaóval egyenértékű napvédő. Tartós hidratáló hatása révén puhítja a megkeményedett bőrt, megakadályozza annak kirepedezését. Kiváló pakolása a száraz, töredezett, fénytelen hajnak, fürdőolajként használva pedig tetőtől talpig kényeztet! Szobahőmérsékleten dermedt, de olvadáspontja 24 fok, így testmelegtől azonnal felolvad!

tukbetty

2019. március 20.

Arcápolásra, testápolásra is tökéletes. Nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik, az illata csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

ylexe

2017. október 7.

Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Teljesen elégedett vagyok vele!

Heraklion

2017. március 29.

Imádom, az extra száraz bőrömre csak ez vált be. Az arcomra is használom, sokkal szebb a bőröm azóta, egyenletesebb, jobb a bőr állaga, és jobban ránctalanít a szemem alatt, mint legdrágább krémek. És akkor a fantasztikus illatáról még nem is beszéltem.... :) A tenyeremben felmelegítek egy keveset, majd bevizezem, és így kenem a bőrömre. Tökéletes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

zorica85

2016. december 29.

Fantasztikus illatú kókuszvaj, az egész lakást belengi amikor használom. Hajra, testre is bevált, nedves bőrre kenem így remekül hidratál és gyorsan beszívódik. Nem is próbálkozom más márkával, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Argold

2016. március 23.

Életem eddigi legjobb kokuszvaja. Az illata mesés, szuper hidratalo, hajra, testre egyaránt. Nyáron napozáshoz is ezt szoktam használni, csodásan puha lesz tole a bőröm es csokibarna szoktam lenni leégés nélkül. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Strombolana

2015. december 14.

Kedvenc testápolóm.Igazi finom kókusz illat,táplálja,hidratálja a bőrt.Az ekcémámra is bátran használhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

currmano

2015. június 9.

Egyszerűen nagyszerű! Főként hajpakoláshoz használom, meg néha a bőrőmre, ha nagyon ki van száradva. Imádom, puhává és selymessé teszi a hajat, és az illata is igazi kókusz illat, és még a korpásodást is megszünteti ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

ava

2014. december 1.

Csatlakoznék a sok jó véleményhez,enni,kenni is jó,hajvégekre teszem, ha keveset teszek nem mosom le,pakolásként használva jó zsíros,de szép ,selymes ápolt lesz a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 1.

hajasbaba

2014. június 20.

Igazi kókusz. Testápoláshoz használom, nyáron pedig napozáshoz. Viszonylag gyorsan beszívódik, csak azt sajnálom, hogy az én bőrömön nem lehet sokáig érezni ezt az mennyei kókuszt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Moonlight

2014. február 22.

Finom kókusz illat,egy ideig szerettem,aztán meguntam az édes illatokat,így őt is.
De emiatt nem pontozom le,nagyon jól hidratál,és teszi ezt mindenféle káros anyag nélkül. Nem vagyok oda a vajakért,olajokért,kipróbáltam,ennyit mindenképpen megért. Aki natúr párti kókusz fan, annak mindenképpen ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil