Konzol

Ár:   740 / 1490Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 / 50ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meriel, Módosítva: 2013. február 3.

Ár:   740 / 1490Ft
Kiszerelés:   15 / 50ml
Kategória:   Testápolás

Amanina

2016. január 29.

Nagyon hatékony, KRISTÁLYTISZTA, nem az illata miatt kell szeretni/nem szeretni, hanem a hatékonysága miatt. Az pedig kifogástalan. Egyáltalán nem drága, ha jó helyen veszi az ember. Én minden Konzol terméket a bionom.hu-ról veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

andi123

2016. január 5.

Előre bocsátom, az illata nem túl jó. De ez engem egyáltalán nem zavar...mivel a lábgombámra használtam, használom. Teljesen eltüntette. Semmilyen vegyszert, gyógyszertári "izét" plusz reklámozott csodát nem használok azóta. Elég belőle egy csepp - jó max kettő, a lábujjam közére és ...eltűnt. Folyamatosan használom. És nem is drága. A következő próba a korpás hajra lesz. Majd megírom az eredményt.
2016.01.05.
Szóval muszáj volt kiegészítenem, mivel az én javaslatomra az egyik ismerősöm megvastagodott gombás körmére használt el két üvegcsével, és kezd látszódni valamelyest a javulás. Sokkal világosabb a körme, és összességében is szebben néz ki. Korábban ezt patikában vásárolt szerekkel nem tudta elérni. Csodát nem tett ez igaz, de határozott javulás látható a lábkörmén. Persze kell hozzá a kitartás és ugye ez a nem túl kellemes illatú szag elviselése is igen fontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

2016.01.05.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.