Konzol

Ár:   1490 / 3190Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 / 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Ár:   1490 / 3190Ft
Kiszerelés:   30 / 100ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hatóanyagai: A- és E-vitamin-, Béta-karotin, Allantoin, Olajsav, Sztearinsav, Alfa-linolénsav, Palmitinsav, Omega 3/6/9, Alfa-tokoferol, Linolsav.

hajasbaba

2016. szeptember 14.

Eddig a sheavajat és az argán olajat is önmagában használtam, míg rá nem találtam erre. Jobban kenhető, mint a shea, de nem tejszerű, a kéz melegétől azonnal olvad, és azonnal kenhető. Felkenve kb. 1 óráig hagy egy kis zsíros érzést, de utána nyom nélkül beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil