Konzol

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft

• Ekcémás tünetek enyhítése
  • Gyulladásgátlás
  • Hidratálás
  • Öregedésgátlás
  • Repedezett és durva tapintású bőrre
  • Terhességi csíkok megelőzése
  • Testápolás

A termék hatóanyagai: A-, B- (B1-B9), D- és E-vitamin, béta-karotin, allantoin, olajsav, sztearinsav, alfa-linolénsav, palmitinsav, omega 3/6/9, linolsav, palmitoleinsav, kálcium, kálium, magnézium, foszfor, vas, réz, mangán, cink.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil