Konzol

Ár:   1390 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   1390 Ft és 2990 Ft

• Fényártalmak semlegesítése
  • Hidratálás
  • Öregedésgátlás
  • Pelenkakiütésre
  • Repedezett és durva tapintású bőrre
  • Testápolás

A termék hatóanyagai: A- és E-vitamin, béta-karotin, allantoin, olajsav, sztearinsav, alfa-linolénsav, palmitinsav, omega 3/9, eikozénsav, erukasav, nervonsav, palmitoleinsav, behénsav.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

munoom

2019. október 17.

Párommal együtt használjuk, mint testápoló - nagyon bevált. Mind én, mind a párom nagyon elégedett vele. Nagyon jól hidratál, puhává teszi a bőrt. Ha valamilyen felhám sérülés keletkezik rajtunk, bőrpír, kidörzsölődött terület, apróbb égési sérülések, ha bekenjük vele, akkor gyorsítja a gyógyulást. Abszolút ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Golyakalifa

2017. április 3.

Több hónapig teszteltem a Konzol termékeket, de valahogy nekem egyik sem vált be... Az arcom teljesen tönkrement tőle, akár olaj, akár sheavajas változatban próbáltam. Most egy időre félretettem, kicsit javult a helyzet. Sima bőrápolóként néha bevetem, mert krémes, dús állagú, hatóanyagban gazdag. A sheavaj miatt össze tud állni, főleg hidegben, télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil