Konzol

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2019. január 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Afrikából származó (Ghana), 100% tisztaságú, adalékmentes, kézzel készített, fair trade shea vaj.

Ha a tégely elmosva, a címkét leáztatva elküldöd a forgalmazónak, akkor azt állítólag bezúzzák és újrahasznosítják. A cím ahova az üres, tiszta tégely küldendő: Konzol Fair Kft., 8043 Iszkaszentgyörgy Pf .19

tukbetty

2018. november 27.

Csodálatos krém! A hideg időben elengedhetetlen. Az egész család használja ajakírként, arckrémként, időnként kézkrémként, én szemránckrémként. Szóval univerzális! A hatása pedig szuper! Évek óta csak a Konzol-félét vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

Valentine

2018. február 24.

Ez volt az első igazi, tisztán sheavaj, amit kipróbáltam. Nagyon kellemes az illata, én kifejezetten szeretem. Kézben kicsit fel kell melegíteni, hogy jól kenhető legyen. Téli időszakban mutatkozik meg igazán áldásos hatása, mivel a kiszáradt, kirepedezett bőrömet is rendbe hozta. Én csak este, lefekvés előtt használom, mivel nagyon zsíros és hosszú idő kell, hogy beszívódjon. Engem ez nem zavar, mivel reggel puha bőrrel ébredek. Éjszakára a kezemet is be szoktam kenni vele, arra is nagyon jó, főleg mivel extra száraz kezeim vannak. Sajnos napközben nem tudom használni. Talán ez az egyetlen "hátránya". Arcra is használható, de azt is csak éjszakára. Nem szívódik be teljesen, de puha bőrt eredményez. Ezek után alaptartozék lesz nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

angeleyes8

2017. október 26.

Ez A KRÉM. Nagyon jó illata van, tiszta és csodás hatással van a bőrömre. A kiszáradt, sebes kézfejem pikk-pakk begyógyítja, nátha esetén a kipirosodott orrommal is csodát művel, a gyulladásokat szépen lehúzza...Egyetlen bajom vele, hogy iszonyat zsíros és mindent összeken, úgyhogy csak éjszakára tudom felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

roaringtwenties

2017. szeptember 1.

Idáig ez az egyetlen organikus termék ami teljesen tökéletesen meggyőzött arról, hogy az organikus jelző tényleg extra minőséget jelent egy kozmetikumban. Már két tégellyel elhasználtam belőle, főleg télen a száraz bőrömre, egész testre alkalamazva esténként lefekvés előtt, hogy reggelre beszívja a bőröm. Még a barátom talpát is szoktam vele kenegetni, hogy puhuljon. Abszolút megéri az árát. Nyárra vettem Mosómamitól ugyanekkorát ezer forinttal olcsóbban, az is minőségi volt éreztem rajta, nyárra az is megtette de Konzoléval összehasonlítva nekem az gyengébbnek, kevésbé táplálónak érződik, tehát maradok hő híve ennek : ) Nagyon tetszik hogy afrikai lányok és nők készítik fair fizetségért cserébe és hogy nem nagy kozmetika márka tömeggyártott terméke, ettől sokkal személyesebb, különlegesebb érzés használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Henike1984

2016. november 27.

Nagyon-nagyon szeretem. Maximálisan táplálja a bőröm, hidegebb időben használom. Nem szárad ki a bőröm a hidegben, illetve akkor sem, ha szeles idő van és kesztyű sincs rajtam. Ilyenkor is tökéletesen puha marad. Hátránya, hogy elég nehezen kenhető ès kissé lassan szívódik be. Ettől függetlenül alap termék a fürdőszoba polcán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Gyevocska

2016. október 30.

Első shea vajam Konzol volt. Pici kiszerelésben rendeltem, hisz soha nem szagoltam még shea vajat. Elsőre nagyon fura volt, másra számítottam. De idővel megszoktam, s most imádom. Füstös kakaóvaj illata mára drog számomra, sőt, férjemnek is. Ma már más márkát használok, de a tégely mindig ott van a táskámban feltöltve vajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. október 16.

Nem tudom megszeretni!
Próbálkoztam már más márka shea vajával is, de nem vált be. Gondoltam ez jobb lesz, mert annyian dícsérik. De nekem NEM!

Idegesít, hogy nehezen használható, hiszen még a jó meleg fürdőszobában sem vesz fel kenhetően puha állagot. Hiába melengetem a kezemben, akkor sem könnyű felkenni.

De még a használhatóság nehézsége a kisebb probléma. Bár ha nehezen felkenhető egy krém, akkor közben fölöslegesen nyújtjuk a bőrünket!

Az viszont nálam méginkább leminősíti a shea vajat, hogy az én bőröm szinte egyáltalán nem szívja be! Undok, fénylően zsíros rétegként marad a bőrömön. Kenegetés után még a kezemről is csak többszöri, sok szappanos melegvizes mosással tudom eltüntetni.
És mivel nem szívódik be, semmiféle áldásos hatást nem is vált ki!! Egyébként is, nem zsírozni, hanem főként hidratálni kellene a bőrömet, és ez azt nem tudja!
Szakértői javaslatra még megpróbákoztam kézápolási céllal a cég Shea vaj/Avokádóolajas kombójával, remélve, hogy az avokádóolajtól egy valamivel könnyedebb állagú, jobban használható és jobban felszívódó terméket kapok. Hát NEM! Most ment az is a kukába.

Szóval, nekem nem jó, nem tudom megszeretni! Nekem ez teljes pénzkidobás, egy csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 16.

Nem tudom megszeretni!

Anetty

2016. október 9.

Nagyon jó, természetes, minden káros anyagtól mentes ápoló. Kicsit nehezen szívódik fel, de éjszakára szoktam felkenni az arcomra, előtte aloe vera sprayvel fújom be, így reggel puha, szép bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Moncsi0623

(!)
2016. július 29.

Terhesség alatt használtam a striák elkerülése végett. Nekem bevált, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

meinbarchen

2016. május 30.

A Cosmiósból feleannyiba kerül 1 kg, mint ebből. Minőségbeli különbséget nem tapasztaltam, de mégis jobban preferálom a shea vajat tömbben megvenni, mert ahhoz hogy ez dobozba kerüljön valahogy mégiscsak olvasztani kell. Plusz az ár is ellene szól...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)