Kräuter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: MMariann, Módosítva: 2016. március 20.

Kategória:   Szappanok

A kamilla és BIO körömvirág kivonatból keszült szappan, mélyen nyugtató és a bőrmegújító hatásokkal rendelkezik. Mélyen tisztítja a bőrt, fertőtlenítő és regeneráló hatással rendelkezik. A BIO körömvirág kivonat nyugtatja a bőrt, ezáltal a bőrgyulladásgátló, fertőtlenítő és regeneráló. BIO kamilla kivonatnak is gyulladásgátló hatásnak köszönhetően gyengéden ápolja az érzékeny bőrt. A kamilla gyógyít és megtartja a folyadék-egyensúlyt mialatt eltünteti a szennyeződéseket a citrus tisztítóanyagok segítségével. A szappanban levő gyengéd anyagok hatása lehetővé teszi a nemi szervek területén is a tisztítást.

henrietta1217

2020. november 21.

Hát én ezt nagyon szeretem. Egyszer megrendeltem és azóta csak ilyen van itthon. A bőrt nem szárítja, nagyon jó illata van, nem parfümös, hanem inkább letisztult. Nekem nagyon bejön,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

bettina28

2017. január 5.

Hát őszintén szólva én nem vagyok elájulva tőle. Szerintem egy egyszerű szappan furcsa illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.