Kräuterhof

Ár:   480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijo, gyógynövényboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijo, gyógynövényboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Vazelin bázisú körömvirág krém. Ismert bőrápoló készítmény, különösen száraz, repedezett bőrre és ajakra. Megoldás a kirepedezett, kiszáradt, kipirosodott bőr kezelésére. A krémben lévő körömvirág kivonat elősegíti a hámosodást és a sejtmegújulást, védi és nyugtatja a bőrt.A krémben lévő körömvirág kivonat elősegíti a hámosodást és a sejtmegújulást, védi és nyugtatja a gyulladt, igénybe vett bőrt. A körömvirágnak magas az antioxidáns tartalma.
PH-bőr semleges, nem tartalmaz tartósítószert. Kisbabáknál popsikenőcsként is alkalmazható.

Audry1

2019. szeptember 10.

Én meg vagyok vele elégedve, tud annyit, mint bármelyik másik testápoló, sőt! Nekem tartósabbnak bizonyult a hatása, nincs szükség a napi szintű használatára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.