Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. április 8.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Intenzív színekben kapható, finomra őrölt, préselt, porállagú pirosító. Kellemes, bársonyos érzést ad a bőrnek.

Kiszerelés: 2,5 g

juciii

2015. január 20.

kb 1,5-2 éve vettem és alig fogyott pedig mindennap ezt használom. nagyon jó minőségű, kevés is elég belőle, könnyen felvihető és szépen lehet eldolgozni :) én egy szép élénk rózsaszín vettem és hozzá a képen látható tokot. a tok is jól bírja a strapát. az ára pedig tényleg jó és nincsenek benne csillámok, úgyhogy abszolút természetes hatású :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Bendőke

2013. szeptember 22.

Na végre sikerült eljutnom a Kryolan City-be, amit elhoztam ez a pirosító volt. Nagyon finom, majdhogynem krémes állagú. Nagyon pigmentált, de nagyon szépen felvihető, én ebből több színt hoztam el, de azt hiszem maradok a márkánál, mert annyira szép színekben van hatalmas a színválaszték. Vásároltam hozzá 3-as palettát, ebbe külön potokat lehet venni, és a variációk száma nagyon sok. Azt hiszem ebből a pirosítóból még fogok vásárolni. Tartósságáról annyit hogy szinte egész nap kitartott nálam. Az ára az verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 22.