Kryolan

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Lágy, bársonyos formulájú szemöldökpor, mely tökéletesen tapad. Szárazon és nedvesen is alkalmazható.

5 színben kapható

Igh12

2017. október 2.

van olyan tartós mint a shiseido szemöldökpúdere, ami a legjobb szemöldökpúder, szerintem. Nem porzik, jól pigmentált.
light és fair árnyalatban rendeltem - én nem látok különbséget a két szín között, ha van is nagyon csekély.
ez a két árnyalat is kicsit vöröses beütésű. Nekem bejön, és ahogy elnézem ezer évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.