Kryolan

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MaryPoppins, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Ecsetek

Kryolan K13 Pirosítóecset, Kontúrecset, Bronzosító ecset
Ár: 2500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest IX. ker, fizetés: Csak személyes átvétel

KissQkta

2016. január 31.

Eddig ez a legjobb minőségű, legjobban használható pírecsetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Eddig ez a legjobb minőségű, legjobban használható pírecsetem.

manna88

2015. október 16.

Nincs nagy tapasztalatom a sminkecsetek terén, kezdésként ezt az ecsetet vettem 2 hónapja. Nekem nagyon bevált, pont jó a fej mérete, szépen lehet vele dolgozni. A sokak által írt hullást nem tapasztalom egyelőre. Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Amíg valaki csak ismerkedik a sminkeléssel, szerintem ennél nincs jobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Bendőke

2015. július 22.

Természetes szőr, szeretem nagyon pigmentált pirosítókhoz használni, mivel természetesebb hatást lehet vele elérni, közel 4 éve ezt használom. Igaz nála egy pici szőr hullást tapasztaltam, de nagyon minimális, nagyon szeretem, ennek ellenére jár neki az 5 csillag. Jól nyúzható kis ecsetke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 22.

torppicur3

2015. március 31.

Jó minőségű ecset, évek óta megvan. Szépen lehet vele dolgozni, valahogy mégis jobban szeretem a RT ecseteimet. De azért jár neki az 5pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

ercsike76

2014. január 27.

Jó pár éve tudhatom a magaménak, szettben vettem/kaptam és mondhatom, hogy ez az egyik kedvenc ecsetem. Pihepuha, kellően tömött, nagyon exkluzív érzés ezzel pírkodni :-) Gyönyörűen el lehet dolgozni vele az arcpírt! A fogása is jó és nem hullik a szőre. Samponnal szoktam tisztítani és fektetve szárítom. A jó pár éve az kb 4-5 és semmit sem változott a minősége!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.

GLuci

2014. január 8.

1 hónapja kötöttünk szoros barátságot és azóta el sem engedjük egymást. Imádom imádom imádom!!! Nem hullik, pihe-puha, szépen eloszlatja a pirosítót, nem pazarol, igazi kezesbárány:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

estrella22

2013. április 3.

Nagyon jó, tartós, puha ecset, nem hullik a szőre, nagyon szeretem, évek óta megvan és tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

MaryPoppins

2013. február 4.

Nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni, álom vele a satírozás is. Lassan 15 éve használom a K.14-es púderecsettel együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.