Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MaryPoppins, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Ecsetek

GLuci

2014. január 28.

Nemrég vettem meg ecsetkészlettel együtt. Sajnos nem láttam, hogy pár szál nem áll rendesen, de erről nem az ecset tehet. Ettől függetlenül nagyon szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

MaryPoppins

2013. február 4.

Lapított hegyben végződő ecset, ezüst fém tokkal. Azon kívül, hogy nagyon szépen lehet vele dolgozni, még egy kicsi retikülben is elfér. A púder- és a pírecsethez hasonlóan, nagyon tartós, sok éve használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.