Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: surreal_brain, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Intenzív színekben kapható, finomra őrölt, préselt, porállagú pirosító. Kellemes, bársonyos érzést ad a bőrnek.

Kiszerelés: 3,5 g (kompakt-tégely, vagy paletta utántöltő)

danyadi77

2017. június 17.

Egy málnáspiros árnyalat van meg, ránézésre nagyon durva, de teljesen normális hatást lehet vele elérni annak, akinek ez passzol a színeihez. Használom már vagy 2 hónapja, de szinte nem is látszik, hogy fogyott volna. A tartósságával azért nem vagyok 100% elégedett, a nap végére eltűnik rólam. Ha meg többet teszek fel, sok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Csillagpor123

2014. július 9.

Intenzív szín! Én egy nagyon szép barackos árnyalatot vettem magamnak és nagyon szép természetes hatása van! :) RT ecsettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Akane

2014. február 2.

Szemszín vagy pirosító, ha Kryolan nem nagyon foghatsz mellé. Imádom, ezerféle árnyalat, állandó színek. Erős fényt is bírja, tatrós. Avatatlan kéz eleinte óvatosan álljon neki, mert könnyen megszaladhat vele az ember, ha nincs hozzászokva az ilyen pigmentáltsághoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Timi76

2013. december 15.

Szinte minden nap sminkelem magam, hol erősen hol finoman. Nagyon nagy a szórás, hogy milyen márkákat használok. Van sok drágább, de van olcsóbb smink cuccom is. Pirosítót használok mindig.
Szerintem a Kryolan verhetetlen. Elcsábulok, kipróbálok általában mindenfélét, de pirosítóból, ez a legjobb. Nagyon erősen pigmentált, gyönyörű színe van (színei vannak), tartós.
Általában pont az a gond nálam a pirosítókkal, hogy olyan színtelenek sokszor. Ez a kryolannal nincs így, a legjobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

surreal_brain

2013. április 2.

A pirosító nagyon tartós, erős fedésű és pigmentáltságú, gyönyörű színekben kapható. :)
Az ára: 1200-1800 ft ( és ettől lesz végképp verhetetlen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Az ára: 1200-1800 ft ( és ettől lesz végképp verhetetlen)