Kueshi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Marcsee, Módosítva: 2017. április 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A tiszta argánolaj közismerten bőrfiataló hatással van a bőrre. Ez a tiszta növényi olaj ideális az öregedés jelei ellen felvett küzdelemben, amely során visszanyeri a bőr rugalmasságát és ragyogását. Nem tömíti el a pórusokat, tökéletesen beépül a bőr lipidrétegébe.

A tiszta argánolaj az egyik legkiválóbb A-vitamin forrás bőrünknek, egy antioxidáns-bomba, mely a sejtek megújulásában fontos szerepet játszik. Továbbá a magas E-vitamin tartalmának köszönhetően a bőr szövet védelmezőjévé válik, semlegesíti a szabadgyököket az oxidáció során. 80% telítetlen zsírsav tartalma különösen fontos szerepet játszik a bőrmegújulás folyamatában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia