Kueshi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Marcsee, az összetevőket feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A 100% tiszta, természetes csipkebogyó olaj táplálja, hidratálja és regenerálja a száraz/sérült bőrt, visszaállítja nedvességtartalmát a megfelelő szintre – a bőr újra sugárzóvá válik.

A tiszta csipkebogyó olaj egy erőteljes bőrregeneráló, amely jó hatással van a sebek, terhességi csíkok és aknés sebhelyek halványítására is. Látványosan csökkenti a kialakult vonalakat akár heteken belül, miközben megelőzi a kiszáradást a dehidratált bőr esetében. A parabénmentes csipkebogyó olajat lehet a tisztított és tonizált bőrre közvetlenül felvinni vagy akár egy-egy cseppet esti hidratáló krémünkhöz hozzáadni. Testre és hajra is ajánlott.