Kun Cseppek

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbaház, Mediline, online, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisluca, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 24.

Lelőhely:   Herbaház, Mediline, online, bioboltok
Kategória:   Egyéb

100 %-os csipkebogyó magolaj

"A termékünk hidegen sajtolt, kizárólag magyar alapanyagból készült, 100 %-os gyógynövény olaj. Extra szűz minőség, Omega 3 és Omega 6 zsírsavakat tartalmaz, szervezet számára könnyen emészthető, felvehető formában."

kisluca

2016. október 1.

Főleg azért örültem neki, mert hidegen sajtolt magolajról van szó, s mint tudjuk az sokkal több "finomságot" tartalmaz, mint nem így sajtolt társai. Sárgás színű olaj, melyet beépítettem az arcápolási rutinomba már több mint fél éve. 2-3 cseppet oszlatok el az arcomon a hidratálást követően, úgy kétnaponta este, főként a finom ráncok területein (szemem, homlokom, de az egész arcomra jut).
Amit észrevettem:
- nehezen szívódik be, ezért kell neki az az éjszaka, hogy hasson (nyáron emiatt ritkábban használtam)
- segített halványítani egy picikét a finom ráncaimon és valahogy puhább lett az arcom tőle
- sajnos a kiszerelése nem a legjobb, mert nincs pipettája, ezért öntögetni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Amit észrevettem:

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).