Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Hatása: sejt regeneráló, különösen alkalmas száraz és irritált bőrre, krónikus pattanásokra (aknékra), bőrallergiák és bőrproblémák esetén, ráncos illetve cellulitiszes bőrre. Származási hely: Marokkó

Emolliensek: Argania Spinosa Oil