Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

A mandulaolaj természetes hatóanyagai nyugtatják bőrt. Bőre csodálatosan rugalmassá válik. A mandulaolaj minden bőrtípusra jó, különösen alkalmas az ekcémás bőr kezelésére. Érzékeny, száraz bőrre, nyugtatja a bőr irritációkat, hidratál.

Kencefice

2012. július 8.

Összekevertem rózsavízzel és arclemosóként használom. Puha, tiszta bőrt eredményez, semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

talapka13

2012. június 1.

Szerintem mindenki annyiért árul valamit, amennyiért akar. Bárki lehet vállalkozó, behozhat bármit, kifizeti a forgalmazói jogokat, aztán a 27%-áfát, adót, és azt a pár milliót az OÉTI-nek. Ezek után, mindjárt nem is drága 2000 forint pár deciliter (200 ml) hidegen sajtolt olajért. A fent említett arabokról pedig csak röviden ennyi. Valamikor a 2000-es évek elején dolgoztam arab cégeknek, akik olajakat, gyümölcsöket, táplálék kiegészítőket forgalmaztak Magyarországon. Mindent átcsomagoltak mint a szél, az összes ellenőrző
intézmény a zsebükben volt. Akinek pedig nem, az már újra tevét hajt a sivatagban. Ha fizetnének se vennék semmilyen arab terméket. A higiéniai körülményekről, ahonnan beszerzik, és ahogy csomagolják a termékeket, (pl. wc-zés után nem mosnak kezet stb.) inkább ne is beszéljünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Bibi

2012. április 19.

Nem bántó céllal írom, ezért nem kell felkapni a vizet:D. Az étkezési célra árult olajokat melegen sajtolják, ezért sokkal olcsóbbak, mivel igy több olajat tudnak kinyerni, viszont nem ugyanaz a minőség,mint a hidegen sajtolt olajoknál. Ezt eleinte én is csak "szövegnek" tartottam, de rá kellett jönnöm, h igaz. Kipróbáltam mindkét fajtát szőlőmagolajnál, mandulaolajnál, kókuszolajnál és azt kell mondjam, a hidegen sajtolt verzió mindig kenterbe verte a meleg típusút:). A pontozás ennek az olajnak szólt, nem megjegyzésnek szántam:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil