Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A lenmag olaj alfa-linolénsavban, E-vitaminban, béta-karotinban gazdag, melyek antioxidáns hatásuknál fogva  a legértékesebb olajjá teszik.Használata ajánlott stresszes, száraz bőrre, ekcémára, pikkelysömörre, fertőtlenítőszer öregedés gátló hatással, 50% feletti alfa linolénsavval.

Gina1031

2016. november 19.

Több, mint tíz éve küzdök ekcémával, ami ha komolyabb stressznek vagyok kitéve, vagy épp túlhajszolt vagyok: hihetetlen fellángolásokra képes. Sokszor hetekig is eltart és a külsőleges készítmények maximum a viszketést enyhítik, a problémát nem oldják meg. Az elmúlt években (a herpeszhez hasonlóan) másfél - két havonta visszatért, belobbant az ekcémám. A könyökömön sajnos már akkor is látszódott a nyoma, amikor épp tünetmentes voltam... A lenolajat pedig első alkalommal teljesen véletlenül vettem (nem is ezt a márkát), mivel épp akciós volt, gondoltam, legalább megkóstolom, milyen íze lehet. Végül szinte függővé váltam (kedvelem a kesernyés ízét) - és minden nap fogyasztottam egy kiskanállal - így több, mint egy hónapig kitartott a 100 ml-s üveg. (salátára nem öntöttem, kár minden cseppjéért, ami esetleg kárba vészne...) Egyébként a lenolaj bevezetése az étrendbe pont egybe esett egy túlórás, stresszben bővelkedő időszakkal. És csodák csodájára: nem jött ki az ekcémám. Következőre egy másik márkát választottam (DM-s, bio) - amelynek 2,5 dl-je 999,- Ft-ba kerül, de a hatása változatlan. Teljesen biztos vagyok abban, hogy a fogyasztása nélkül már magam mögött tudhatnám az ilyenkor szokásos, elhúzódó ekcémás tüneteimet. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hasonló gondokkal küzd. Külsőleg én egyáltalán nem használom, de belsőleg számomra csodaszer, hiszen lassan három hónapja elkerül az ekcéma... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Alice83

2012. november 26.

Szintén nem használtam ezt a márkát csak magáról a lenmagolajról tudok nyilatkozni, melyet évek óta fogyasztok..szerény véleményem szerint külsőleg és belsőleg használva csodás szer a pattanások ellen..nálam a fogyasztása (napi egy kis kanál) szépen megelőzi ill. csökkenti a pattanásosodást..krémbe keverve egy kis mennyiséget szintén jó hatású a pattanások további kialakulása ellen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil