Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Arcra és testre egyaránt használható hidegen sajtolt olaj. Serkenti a vérkeringést és az anyagcserét, bőrsejt regeneráló, tökéletes száraz bőrre, allergiákra, és bőr irritációkra.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil