Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Összetételénél fogva egyedülálló bőrápoló olaj. A makadámia dió olaja nagymértékben hasonlít a bőr természetes faggyú összetevőjéhez, és jelentős palmitinsav tartalmával védi a bőrt az UV sugárzás káros hatásaival szemben. Puhítja és simítja a bőrfelületet, gazdagon hidratálja, de nem zsírosítja. Nagyon jó bőrvédő tulajdonságú, csökkenti a bőrgyulladások okozta bőrfeszüléseket. Fő összetevő masszázs olajokhoz, hajápolásra is alkalmas.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil