Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Bármilyen bőrtípusra, különösen száraz, stresszes bőrre, és száraz bőrkiütésekre alkalmas. Nagyon magas felszívódási aránnyal.

Lilko0212

2019. március 22.

Szempilla növesztés céljából vettem, pár hét alatt látványos változást tapasztaltam. Hajpakolásba is bele szoktam keverni, a hajam nagyon hálás érte, nagyon puha lesz tőle, illetve rengeteg babahajam kezdett el nőni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

adnav47

2018. november 14.

Az épìtett szempilla tönkre tette a pilláim de jött ő és lassan de biztosan nyeri vissza a szempillám az eredeti állapotát imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Debko

2018. június 25.

Nagyon hatékony termék. Használata elég macerás, de megéri. Hajpakolásként ebben szoktam aludni, így egész este a melegben tökéletesen be tudja szívni a hajam/fejbőröm. Hajam növekszik, kinézete egészségesebb. Kimosni nehéz, de utána tapintása gyengéd, dús, puha. Szempillámra is szoktam használni, azt persze hamarabb lemosom. Megéri az időt, amit használatára töltünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

almamaga

2016. március 1.

megdöbbentő, de tényleg hajnövesztő. én a szempillámra is kentem esténként és pár milivel hosszabb is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Nikike05

2016. január 23.

Hajra és körömágy bör puhitásra használom :)
szupi és olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Hajra és körömágy bör puhitásra használom :)
szupi és olcsó

SofiHarper

2016. január 4.

Én két dologra szoktam használni, az egyik : körömágyamba szoktam belemasszírozni, ettől sokkal gyorsabban nőnek és erősebbek is lesznek, másik : 2 evőkanál olajat és egy evőkanál ecetet szoktam összekeverni, ebből csinálok pakolást a hajamra, 10 percet rajtahagyom utána lemosom, fényes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

SzokeSzisza94

2015. augusztus 31.

Imádom! A szempilláim pár nap után hosszabbak tőle. A hajamon sajnos nem vettem észre változást, bár nem is csináltam rendszeresen, mert időigényes, de amikor egy hónapig heti egyszer használtam, akkor a fodrászom észrevette a változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Incuss

2015. július 27.

4 napja használom és máris hosszabbak a szempilláim!El vagyok tőle ájulva,szuper!Olcsó és mégis tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

wasp

2015. július 10.

A szempillákat pár nap alatt helyre teszi, én egy fültisztító pálcikával kenem fel éjszakára, mikor eszembe jut és mindig meg is van a jutalom, rövid időn belül.
A hajamra is próbáltam, összekevertem olíva- és jojobaolajjal, de nekem sajnos nem használt és egy idő után beleuntam a macerába és abba, hogy nagyon nehéz kimosni. Ettől függetlenül a pillákra szuper, úgyhogy öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

kriszti0305

2013. február 12.

Már 3 hónapja használom és elmondhatom,hogy csodaszer!! Kétszer olyan hosszú a szempillám, a hajamról már ne is beszéljek. A hajból persze kicsit nehéz kimosni, de meghálálja a gondoskodást. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil