Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A szőlőmag olaj gazdag gyümölcs sav és telítetlen zsírsav tartalmának köszönhetően a bőr simaságát, rugalmasságát biztosítja, megelőzi korai öregedését, különleges tulajdonsága, hogy képes a kollagén szöveteket regenerálni, növekedésüket stimulálni, a petyhüdt bőr állapotát javítani. A bőrbe könnyen és gyorsan felszívódik, így különösen alkalmas száraz, érett bőr ápolására.

Ency

2013. november 29.

Ezek masszázsolajok ,nemhiszem ,hogy arcra kellene kenni !:) Akkor inkább a solio!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

timeej

2013. október 6.

Volt egy csúnya árpa a bal szememen. Sokára múlt el és teljesen tönkretette a bőrömet, a sokáig megmaradó duzzanat kinyújtotta a bőrt a felső szemhéjamon. Nagyon csúnya volt, sok krémet kipróbáltam rá, volt olyan ami konkrétan rontott a helyzeten. Egyszer aztán vettem szőlőmag olajat (igaz, nem ezt a fajtát, de hidegen sajtoltat) dekoltázs ápolására, és utána olvasva sok helyen írták, hogy arcra/szemkönyékre is jó, hát, kipróbáltam. Pár hét alatt teljesen rendbe hozta a szemhéjamat, sehol egy ránc, vagy kinyúlt bőr, újra olyan, mint volt. Nagyon elégedett vagyok vele, azóta csak ezt használom a szemkörnyék ápolására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Fenolia

2013. augusztus 26.

Én éjszakára szoktam az arcomra kenni, nagyon hamar beszívódik, reggelre csodásan puha, sima lesz a bőröm. Egyáltalán nem irritál, a szemkörnyékemet sem. A kézfejembe masszírozom még pakolásként és körömágyápolónak is isteni. Nagyon jót tesz a bőrrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Dark4ngel

2013. február 20.

Nem vagyok fanatikusan natúr kozmetikum használó, egyszerűen azt veszem meg, ami jó a bőrömnek, és jó nekem... Miután befürödtem a Baleás kétfázisú szemfestéklemosóval muszáj volt valami újat kipróbálnom. És milyen jól tettem!!!

Sok felhasználási módja létezik ennek a kis csodaolajnak, csak hogy párat megemlítsek: sminklemosáshoz, test- és hajápoláshoz, fürdővízbe cseppentve, körömápoláshoz, masszírozáshoz remekül bevált. Hajra mostanában 2 rész ricinussal, 1 rész olívaolajjal használok 1 rész szőlőmagolajat is natúr joghurtba összekeverve, és a feketére festett hajam szebb mint valaha! Sminklemosásnál pedig egy álom használni :) Egyetlen csepp és a makacs szemhéjtus sem tud ellenállni neki... Egy apró hibát tudok felhozni ellene, mégpedig az ára, ami nem is lenne probléma annyira, csak nálam rohamos ütemben fogy, mert szinte mindenhez használom (200 ml, egy üveg/hónap)... Mivel még nem tartozom a kereső réteghez, ezért kicsit nehézkes a beszerzése, de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

kriszti0305

2013. február 12.

Én a sminkemet ezzel mosom le, pár csepp leszedi az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Én a sminkemet ezzel mosom le, pár csepp leszedi az egészet.

Bibi

2012. május 5.

Nagyon szeretem a szőlőmagolajat. Nem kell feltétlenül petyhüdt, v száraz bőr a használatához, a megelőzéshez is tökéletes. Általában olívaolajos, darált kávés, szőlőolajos bőrradírként használom. Fürdés után testapóló helyett a még nedves bőrbe masszírozom v testápolóhoz keverem. Pár hetes használat után érezhetően feszesebb a bőröm és teljesen hidratált. Főleg mellre,dekoltázsra és a szemkörnyékre kenegetem. Annyi hátránya van,h kissé zsíros marad a bőr utána, ezért éjszakára szoktam feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil