Kylie Cosmetics

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   $20

5 árnyalatban kapható matt, préselt por állagú pirosító.

2000 ft- Kylie Cosmetics Blush
Ár: 2000ft , Eladó: Kokoenjy
Állapot: Ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost
Anheszenamon

2019. március 7.

Meg voltam elégedve vele, jó kis pirosító, mégis túladtam rajta. X-Rated színben vettem meg, de jobban szeretem magamon az élénkebb, rózsásabb és akár bogyós gyümölcs színeket is, mint a barackos, narancsos pirosítókat. Ennek ellenére ez egy szuper kis cucc, jól pigmentált, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Kim17

2017. augusztus 5.

Körülbelül egy hónapja használom a Virginity árnyalatot, a csomagolása nagyon kis cuki, első ránézésre kicsit megijedtem, hogy túl pink lesz, de ecsettel feltéve nagyon szép rózsaszín pírt ad az arcnak. Nagyon jól pigmentált, alig kell belőle egy kevés, egész nap tart. Mindenképpen beszerzek még belőle egy-két árnyalatot, mert nálam jobban teljesített, mint a Mac pirosítóm, amit egyébként imádtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nana25

2017. július 19.

Virginity és Hot and bothered árnyalatokban vettem meg, a Virginity egy nagyon szép pink, arcon egyáltalán nem túl rikító, a másik inkább barackos felkenve. Mindkettő szépen pigmentált, építhetőek, hogy mennyire tartós azt még nem tudom, de mindenképpen le fogom őlet tesztelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.