Kylie Cosmetics

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,40 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2016. november 16.

Ár:   $42
Kiszerelés:   9 x 1,40 g

Talc és parabén mentes préselt szeméjpúder burgundi árnyalatban. 9 extrán pigmentált burgundi és ahhoz harmonizáló színt tartalmaz. Közepesen építhető, bársonyos textúra.

Betti89

2019. március 25.

Kiváló minőség, és a színek is tökéletesek benne: szolidabb sminktől el lehet készíteni erősebbet is. Nem poroznak, és jól fel lehet építeni őket, a csillogós színek nálam nem működnek sajnos, próbáltam ujjal, ecsettel, fixálos spray-es ecsettel, de sehogysem működőképes. A mérete utazáshoz is jó, mágneses csomagolása van, ami plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

bugeyes

2019. március 3.

Nagyon szép, pigmentált színek (kivéve LA árnyalat swatcholáskor). Nagyon jól építhető - bár a pigmentáltsága miatt nem is kell sokat erőlködni velük -, könnyen, gyönyörűen satírozható, eldolgozható szemhéjpúderek. Ami külön tetszik, hogy a színek tényleg ugyanúgy mutatnak a szemhéjon, mint a pan-ekben és tartósak is. Nekem a folyékony matt rúzsai nem jöttek be, de ez a paletta szuper. A színek vagányak, de abszolút hordhatóak. A fényes színek nekem ecsettel és ujjal is működnek, egyedül az LA árnyalat makacsabb kicsit, de ezért nem akarok levonni *-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Gyönyörű és használható belőle minden szín, a hétköznapokban is. Tartós, pigmentált és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Remek színösszeállítás! Jól pigmentált színek, jól eldolgozható. A csomagolás is nagyon szép

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

zsancica8

2017. december 27.

Nagyon szeretem, ahogyan az összes Kylie terméket. Kiváló minőségű, jól pigmentált, kombinálható színek. Tartós és jól építhető :) imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

rANey

2017. november 3.

A The Royal Peach palettával, az In Love with the Koko kollekcióval, és néhány matt rúzzsal (Dolce K, Exposed), valamint a fémes Heir társaságában érkezett meg kicsit kevesebb, mint 3 hete. Eddig a Kylie palettáim a kedvenceim! A színek pigmentáltak és csodaszépek, amióta megvannak, szinte csak ezeket használom, és mindig megdicsérik a sminkem, és érdeklődnek, hogy honnan van. Még számomra is könnyen eldolgozhatóak a színek, pedig nem vagyok egy nagy sminkguru. Nekem teljes mértékben megérte az árát, a hosszas várakozás ellenére. Ahogy már előttem is írták a Naked árnyalat az egyetlen, amivel van némi gond a porolást illetően, meg nekem valahogy a pigmentációja sem az igazi a többihez képest.Ettől függetlenül 100%-ban elégedett vagyok a palettával, imádom a színeit, amik közül a kedvenceim a Dubai, a New York, valamint a Burgundy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kim17

2017. július 27.

A színek nagyon hasonlítanak a Modern Renessaince palettám színeire -ami egyébként még mindig a kedvencem ever-, jól pigmentált, csini kis paletta. Abszolút kihasználható az összes szín egyébként, építeni gyönyörűen lehet őket, a végeredmény mindig nagyon szép. Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Nana25

2017. július 19.

Meglepődtem, hogy mennyire minike ez a paletta, nagyobbra számítottam. Gyönyörű színek, kreol bőrhöz kifejezetten jól passzolnak. Megfelelően pigmentált az összes kis pan, jól lehet kombinálni őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

Hannaliza

2017. július 9.

Finoman kenheto, sokaig tarto, szep szinekkel rendelkezo termek ,szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Finoman kenheto, sokaig tarto, szep szinekkel rendelkezo termek ,szeretem

Virag037

2017. április 15.

Nem voltam benne biztos, mennyire fogja megérni az árát, de mivel pont egybe árulta Kylie a Koko szájfényeivel, ezért megrendeltem. (A vámot leszámítva, ami brutálisan sok idő ás pénz) Azt hiszem megéri az árát. Pigmentált, szép színek. Nekem sajnos annyira nem állnak jól ezek a színek, jobban jártam volt a Bronz palettával, de attól függetlenül is imádom. Bár megrendelni nem fogom újra, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.