Kylie Cosmetics

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   $42
Kiszerelés:   9 x 1,4 g

2016-os ünnepi kiadás

9 talc- és parabénmentes, gyémántport tartalmazó szemfesték, melyből 5 metálos, 4 matt finishű. Közepes, építhető fedéssel és bársonyos textúrával.

nikkike

2017. május 5.

Gyönyörűen pigmentált darab, csak úgy mint az összes Kyshadow paletta. :) Sajnos nem vagyok ilyen színes egyéniség, ezért a Bronze Palette-t használom inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

haluci

2017. február 2.

Csalódás...
Nagyon vártam ezt és The Bronze palettát, de ez egyszerűen sokkolt, hogy hogy lehet a hőn áhított Kylie Cosmetics-től egy ilyen béna palettám. Egy az, hogy nagyon drága, mert a kedves vámos bácsik és nénik ráhúztak még, szóval a fizetésem ilyen szépen kirepült az ablakon :)
Másik a színek pigmentálása, eloszlathatósága és tartóssága: a 2000ft-os Revolution palettám kenderbe veri!
Kezdjük az elején:
Sugar Cookie-teljesen nude szín, tökéletesen megegyezik az arcbőröm színével, szóval tök felesleges
Frosty- az a szép ezüstös szuperfényes fehérkés szín igazából full szürke, ha ráesik a fény fémes metálos (viszont tényleg nagyon fényes és pigmentált), a belső szemzugot lehetetlen vele highlightolni, mint azt ahogyan a legtöbb youtube guru teszi, pedig egyáltalán nincs világos bőröm!
Chestnut- ez az egyik szín amit tényleg szeretek. Szép mályvás szín, tökéletes a mélyítővonalba, bár nagyon porzik, de legalább jól eloszlatható
Mittens- csillámos burgundynak látszik, de igazából rozsdabarna. Nem rossz szín, nem annyira nagyon-nagyon pigmentált, ha nincs sok időm, csak ezt felkenem az egész szemhéjamra, kicsit eldolgozom, tus és kész
Winter- utálom. a leggyengébb mind közül, nagyon halovány, nem ilyen szép királykék, messziről sötétszürke kék és lila csillámokkal.
Nutcraker- hasonló a Mittens árnyalathoz, nem lehet felkenve megkülönböztetni őket, egyszer kipróbáltam, hogy egyik szememre ezt, másikra a rozsdabarnát kentem fel, és a húgom se, de még az egyik sminkőrült barátnőm sem tudta megmondani mi is a különbség. Pedig képen azért eléggé elüt a kettő egymástól.
Gingerbread- ezt is sokszor használom, ez tökéletesen olyan, mint a képen, talán kicsit sötétebb, fémesebb arany, olyan igazi karácsonyi szín
Evergreen- sokszor nem tudtam kamatoztatni, pedig a mélybarna szememhez tök jól passzolna, párszor használtam az alsó pilláimon, de ezsem az igazi. porzik, mint az összes matt árnyalat, nem lehet rendesen eloszlatni, szürkés színe van felkenve, nemszeretem szín
Silent Night- legnagyobb csalódás. Gyönyörű mélylila színre számítottam, felkenve abszolút a béna paletták fekete árnyalatait idézi, nagyon "patchy", szörnyen koszos hatást kelt a szememen.

Röviden totál pénzkidobás volt, annak örülök, hogy- a kéken kívül -a csillámos árnyalatok jól szuperáltak, bár a Frosty-t nem tudom használni, lehet másnak bejön, mert amúgy nagyon pigmentált ütős selymes metálos szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Csalódás...
Kezdjük az elején: